Callus peel

Wygląd ma znaczenie z czego każdy zdaje sobie doskonale sprawę. To na podstawie wyglądu jesteśmy oceniani, a jak wiadomo pierwsze wrażenie robi się tylko raz. W dzisiejszym perfekcyjnym świecie niewystarczy mieć modnej fryzury i wypielęgnowanych dłoni. Stopy też są ważne. Piękne, zadbane, z gładką miękką skórą stają się elementem wizerunku każdej kobiety.

Jednak bardzo często skóra stóp jest twarda i zrogowaciała, dodatkowo popękana na piętach. W bardzo prosty sposób można to zmienić i osiągnąć wymarzony efekt. Wystarczy użyć rewelacyjnego systemu Callus Peel Pro.

System Callus Peel Pro jest bardzo prosty w zastosowaniu, nie wymaga wiele czasu ani żadnej specjalistycznej wiedzy. Zabieg można wykonać w domu w ciągu kilku minut, uzyskując wspaniały, długotrwały efekt.

System Callus Peel Pro można również zaoferować jako profesjonalny zabieg w salonie kosmetycznym. Wykonanie pedicure systemem Callus Peel Pro jest proste i szybkie daje rewelacyjne efekty, które utrzymują się na stopach dłużej niż w przypadku tradycyjnych zabiegów.

Callus Peel Pro to zaawansowany kosmetycznie produkt, oparty na kwasach Callus Peel Pro Kwasy zastosowane w systemie Callus Peel Pro są naturalne i całkowicie bezpieczne. Dzięki kwasom Callus Peel Pro zabieg można wykonać bez namaczania stóp i bez używania frezarki, a mimo to osiągnie się wspaniały efekt gładkich, miękkich stóp, usuwając się nawet grubą warstwę zrogowaciałego naskórka i pozbywając się szpecących, a czasem nawet bolesnych popękanych pięt. Zabieg z zastosowaniem innowacyjnego systemu Callus Peel Pro składa się z czerech etapów i trwa zaledwie kilka minut. Uzyskany wspaniały efekt utrzymuje się na stopach dłużej niż wypadku tradycyjnego pedicure. Kwasów w systemie Callus Peel Pro można używać cały rok, ponieważ nie pozostawiają przebarwień na skórze, częstotliwość zabiegu można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta.