Pedicure kwasami callus peel

Pedicure systemem Callus Peel Pro jest nowoczesnym zabiegiem kosmetycznym, który w krótkim czasie pozwala osiągnąć efekt gładkich, miękkich i nawilżonych stóp. Zabieg te jest bezpieczny, higieniczny i prosty, nie wymaga namaczania stóp ani użycia frezarki. Pedicure Callus Peel Pro krok po kroku polega na:

Krok pierwszy
Plaster nasączony innowacyjnym preparatem Callus Peel Pro należy dłońmi zaopatrzonymi w jednorazowe rękawiczki nałożyć na stopę w miejscach gdzie chcemy uzyskać efekt gładkiej miękkiej skóry, pozbywając się zrogowaciałego i zgrubiałego naskórka. Z reguły jest to śródstopie i pięta. Jedna saszetka Callus Peel Pro zawiera cztery plastry, dzięki czemu możemy wykonać pełny pedicure stóp przy jej pomocy. Gdy już nałożymy plastry na stopy należy owinąć każdą stopę szczelnie folią. Takie postępowanie ma zapewnić maksymalne działanie preparatu Callus Peel Pro. Teraz należy poczekać około 10 – 15 min. W tym czasie można posłuchać relaksującej muzyki, aby pedicure systemem Callus Peel Pro przyniósł korzyści nie tylko naszym stopom ale ukoił skołatane nerwy.

Krok drugi
Polega na ściągnięciu naskórka przy pomocy plastikowego jednorazowego dwustronnego nożyka szpatułki Callus Peel Pro. Zrogowaciały naskórek usuwa się bardzo prosto, ponieważ skóra została odpowiednio przygotowana przez działanie systemu Callus Peel Pro. Innowacyjny skład systemu Callus Peel Pro zawarte w nim kwasy sprawiają, że zrogowacenia i stwardnienia usuwa się już przy delikatnym dotyku.

Krok trzeci
Polega na uzyskaniu pełnego perfekcyjnego efektu miękkich gładkich stóp przy użyciu tarki Callus Peel Pro. Na dotychczasowych etapach pedicure systemem Callus Peel Pro udało się już usunąć większość zrogowaciałego i zgrubiałego naskórka. W tych miejscach gdzie efekt jest jeszcze nie zadowalający trzeba użyć tarki. Na szczęście skóra zmiękczona kwasami Callus Peel Pro wałkuję się przy delikatnym dotknięciu tarką. Skóra stóp staje się miękka, nawilżona. Dodatkową korzyścią jest fakt, że znikają wszystkie zżółknięcia i przebarwienia skóra staje się czysta i gładka.

Krok czwarty
Polega na zadbaniu o skórę stóp po zabiegu pedicure przy pomocy kwasów Callus Peel Pro i utrwaleniu uzyskanego efektu. Na stopy nakładamy specjalny krem Callus Peel Pro Moisture Cream. Krem ten ma bardzo bogaty skład, dzięki czemu kwasy użyte do pedicure systemem Callus Peel Pro zostają zneutralizowane, skórze stóp zostaje przywrócone neutralne pH, dodatkowo skóra zostaje odpowiednio nawilżona, natłuszczona i odżywiona. Ten ostatni krok pozwoli cieszyć się efektem pedicure systemem Callus Peel Pro dłużej.