Plastry callus peel cena

Plastry Callus Peel Pro są innowacyjnym zaawansowanym technologicznie produktem kosmetycznym, używanym głównie do zabiegu pedicure systemem Callus Peel Pro.

Dzięki unikalnemu składowi i zastosowaniu mieszaniny kwasów Callus Peel Pro, którymi nasączone są plastry można w łatwy i szybki sposób usunąć zrogowaciały, zgrubiony naskórek i pozbyć się brzydkiego, a czasem nawet bolesnego naskórka na popękanych piętach.

Stopy po zastosowaniu plastrów Callus Peel Pro mają miękką, gładką i nawilżoną skórę. Wystarczy tylko jeden zabieg przy użyciu plastrów Callus Peel Pro, aby uzyskać wspaniały efekt, dodatkową korzyścią jest to, że pięknymi stopami możemy cieszyć się dłużej niż w przypadku tradycyjnego pedicure.

W jednym opakowaniu znajdują się cztery plastry, co pozwala wykonać pełnego pedicure systemem Callus Peel Pro przy użyciu tylko jednego opakowania. Plastry Callus Peel Pro są na tyle duże, że wystarczy użyć dwóch, aby wykonać zabieg profesjonalnego pedicure systemem Callus Peel Pro na jednej stopie. Nakładamy plastry na piętę i śródstopie, a po odczekaniu około piętnastu minut szybko i prosto usuwamy zrogowaciały naskórek. Dodatkową korzyścią jest to, że zawarte w plastrach Callus Peel Pro substancje hamują proces nadmiernego rogowacenia i przesuszenia skóry. Zabieg nowoczesnego pedicure przy użyciu plastrów Callus Peel Pro nie wymaga wcześniejszego moczenia stóp w wodzie co znacznie przyśpiesza pracę w salonie kosmetycznym, dodatkowo w trakcie gdy aplikowane są na stopy plastry można zaoferować klientce dodatkową usługę oferowaną przez salon.

Przygotowując ten produkt zadbaliśmy również o to, żeby jego cena była atrakcyjna. Dostosowaliśmy ją do jakości oferowanego produktu oraz wielkości zamówienia. Cena plastrów Callus Peel Pro jest najkorzystniejsza na rynku, konstruowaliśmy ją tak, aby zakup tego innowacyjnego systemu i poszerzenie oferty salonu kosmetycznego o zabiegi pedicure system Callus Peel Pro przyniosły korzyści salonowi oraz zapewnił atrakcyjną ofertę dla klienta ostatecznego.