Zestaw callus peel cena

Chcąc wykonać profesjonalny nowoczesny zabieg pedicuru systemem Callus Peel Pro najlepiej zaopatrzyć się w zestaw produktów Callus Peel Pro.

Składa się on z saszetki z plastrami Callus Peel Pro. Jedna saszetka zawiera cztery nasączone mieszaniną specjalnych kwasów plastry, dzięki czemu można wykonać pełen pedicure obu stóp. Nakładanie plastrów jest proste i nie wymaga wcześniejszego przygotowania skóry stóp poprzez namaczanie w wodzie. Kwasy zwarte w plastrach Callus Peel Pro bardzo szybko i skutecznie przygotowują zgrubiały i zrogowaciały naskórek do usunięcia.

Kolejnym elementem zestawu Callus Peel Pro jest jednorazowy dwustronny nożyk Callus Peel Pro, który służy do usunięcia zmiękczonego, złuszczonego naskórka. Już przy delikatnym zetknięciu nożyka ze skórą stóp można usunąć większość zgrubiałego i zrogowaciałego naskórka. Oprócz tego zawiera tarkę Callus Peel Pro służącą do uzyskania perfekcyjnego efektu pedicure systemem Callus Peel Pro Używamy jej w tych miejscach, gdzie zrogowaciałego naskórka było więcej, jest on trudniejszy do usunięcia oraz wszędzie tam gdzie użycie nożyka Callus Peel Pro nie przyniosło zadowalającego efektu. Już delikatny dotyk tarki na stopach powoduje wałkowanie się skóry. Dzięki czemu odsłania się miękka i nawilżona skóra. Dodatkową zaletą tarki jest to, że ma ona wymienne ostrza.

Ostatnim elementem zestawu Callus Peel Pro jest krem nawilżający Callus Peel Pro Moisture Cream. Użycie kremu jest ostatnim etapem pedicure. Skład kremu pozwala na zneutralizowanie użytych w czasie zabiegu kosmetycznego kwasów Callus Peel Pro. Przywraca odpowiednie pH skóry stóp, odżywia ją i nawilża. Tak aby efekt uzyskany w trakcie pedicure utrzymał się jak najdłużej. Oferujemy dodatkową 5ml saszetkę dla klientki do aplikacji na następny dzień. Aplikacja ta ma dodatkowo utrwalić uzyskany przy pomocy pedicure systemem Callus Peel Pro efekt miękkich i nawilżonych stóp.

Można nabyć zestaw produktów Callus Peel Pro do wykonania jednego pedicure lub zestaw poszerzony w który pozwala wykonać 10 profesjonalnych zabiegów kosmetycznych systemem Callus Peel Pro.